top of page

**Burada  yer alan bilgiler ve önerilerin tümü bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır, sitede yer alan bilgilerle kendi kendinize teşhis koymaya çalışmayanız, sağlık durumlarınız ile ilgili tüm konularda mutlaka doktorunuza başvurunuz, site içeriği izinsiz kopyalanamaz ve farklı yerde paylaşılamaz.**

Rowth yastık burun estetiği sonrası uyku esnasında sizi korumak için tasarlanmıştır,

*Burun estetiği sonrası oluşacak şişliği önlemek için yüksekte yatmanız gerekmektedir, Rowth yastık bu yüksekliği sağlamaktadır.


*Burun ameliyatı sonrası sabit yatmanız gerekmektedir burun şekli açısından oldukça önemlidir. Rowth yastık yumuşak yan sabitleme yastıkçıkları ile kafanızı sabit kalmasına yardımcı olmaktadır.


*Rinoplasti sonrası uykunuz rahat ve konforlu olmaz ise uyku esnasında pozisyon değiştirmek isteyebilirsiniz konforlu uymanız gerekmektedir, Rowth yastık sizin konforlu uyumanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Burun estetiği sonrası yatış şekli oldukça önemli ortalama 7-8 saat uyuduğunuzu düşünürsek ve bu süreç içerisinde kontrolün tamamen sizde olmadığını düşünürsek biraz zorlanmanız ve durumu düşünmeniz gayet normal, burun estetiği sonrası yan yatmak burnunuzun şekli henüz oturmamışken henüz kaynama gerçekleşmemişken zarar görmeniz olasıdır. Bu sebeple doktorunuz tavsiyesini mutlaka göz önünde bulundurunuz, Peki uyku esnasında Rowth yastık ne işe yarar, Rowth yastık Hem yüksekte yatarak şişliğin minimize olmasına yardımcı olur, hem sabit kalarak şeklin korunmasında yardımcı olur hem de tüm bunları yaparken konforlu uyumanıza yardımı olur.

Burun ameliyatı sonrası hapşırmak iyileşme henüz tamamlanmadan kasların kasılması ve dikişlerin kopmasına sebep olabilir bu sebeple hapşırmamaya özen gösterin ve hapşıracaksanız kendinizi sıkmayın.

bottom of page