top of page

Burun estetiği yastığı Rowth nedir?

Rowth yastık burun estetiği sonrası uyku esnasında sizi korumak için tasarlanmıştır,

*Burun estetiği sonrası oluşacak şişliği önlemek için yüksekte yatmanız gerekmektedir, Rowth yastık bu yüksekliği sağlamaktadır.


*Burun ameliyatı sonrası sabit yatmanız gerekmektedir burun şekli açısından oldukça önemlidir. Rowth yastık yumuşak yan sabitleme yastıkçıkları ile kafanızı sabit kalmasına yardımcı olmaktadır.


*Rinoplasti sonrası uykunuz rahat ve konforlu olmaz ise uyku esnasında pozisyon değiştirmek isteyebilirsiniz konforlu uymanız gerekmektedir, Rowth yastık sizin konforlu uyumanız için özel olarak tasarlanmıştır.

Burun estetiği sonrası yatış şekli oldukça önemli ortalama 7-8 saat uyuduğunuzu düşünürsek ve bu süreç içerisinde kontrolün tamamen sizde olmadığını düşünürsek biraz zorlanmanız ve durumu düşünmeniz g

Burun ameliyatı sonrası hapşırmak iyileşme henüz tamamlanmadan kasların kasılması ve dikişlerin kopmasına sebep olabilir bu sebeple hapşırmamaya özen gösterin ve hapşıracaksanız kendinizi sıkmayın.

Rinoplasti sonrası cildiniz iyileşme ve kendini kısmen yenileme sürecine girer bu süreçte solaryuma girmek ve uzun süre doğrudan güneş ışığına maruz kalmak leke kalmasına sebep olabilir. Bu sebeple do

bottom of page